Spánek je pro ně stejně cennou a nedostatečnou potřebou, jako pro nás, běžné smrtelnice, snažící se být tou nejlepší verzí sebe samé. Ptáte se, kdy to stíhají a co je motivuje?

Možná si myslíte, že mají na cvičení a plánování zdravé stravy mnohem více času než vy. Není to však zcela tak. Jejich diáře jsou plné pracovních schůzek, povinností a kromě toho, většina z nich jsou také matkami, které s vyčerpáním padají do postele.

Volte přirozenost a potěšení

Je pravda, že vypadat skvěle jim přináší úspěch spojený s žádanosti v branži. I ony si však z času na čas řeknou, že potřebují pauzu. Na chvíli dají stopky denno denní snaze udržet si pevné pozadí, vymění zelený „žabí džus“ s brčkem za kalorické latté s dávkou šlehačky a oblíbeným koláčkům, ale motivace je neopouští. Pro zahraniční magazíny prozradili, které cvičení si zamilovali, proč jsou efektivní a co je na nich baví. Pohyb musí být pro vás zábavou, relaxací ne utrpením! Možná vsadíte na TRX nebo si s přítelkyněmi zavedete opravdu promyšlenou a účinnou skupinovou motivaci podle tipu známé herečky. Nebaví vás běh či posilovna? I na to znají krásky řešení.

Herečka Elizabeth Banks

Oblíbila jsem si TRX. Je to cvičení, se kterým začali námořníci. Potřebujete k tomu pouze popruh, který uvážete doma, venku o strom nebo i na hotelovém pokoji. Je to velmi jednoduché. Při cvičení pracujete s váhou vlastního těla. výhodou je, že když cvičíte TRX, popruh můžete mít kdykoliv u sebe, a to i na cestách v kufru.