Nechte stranou všechny starosti a užívejte si chvilky pohody, klidu a relaxu. Můžete si je dopřát denně v teple a pohodlí svého domova díky hydromasážní vany, která už není luxus.

Už i obyčejný teplá koupel je velmi příjemný a přispívá k uvolnění, osvěžení a odbourání stresu. V kombinaci s hydromasáží poskytuje dokonalý relax a regeneraci pro unavené tělo.

Dnes již není problém pořídit si různé tvarovanou vanu s hydromasážním systémem a využívat tak blahodárné účinky vody. Pokud si vyberete vanu prostorově, tvarově i ekonomicky vhodnou do vaší koupelny, výrobci vám umí sestavit hydroterapii na míru, dle vašich požadavků. Abyste se vyhnuli zbytečným problémům a komplikacím, rozhodněte se pro ni ještě před začátkem přestavby či výstavby. Podle tvaru vany a masážního zařízení se předem určí místo na přívod elektřiny a vody, odpady, servisní a větrací otvor. K masážní vaně je nutný elektropřívodů 230 V vybaven samostatným jističem a proudovým chráničem.

Hydromasážní systémy umí výrobci namontovat i do stávající vany. Nedá se to ale v koupelně. Vanu je třeba demontovat, doručit výrobci a zpětně instalovat. Stojí tedy za zvážení, zda je to reálné a ekonomicky zajímavé.