To, že rodina známá díky vlastní reality show holduje luxusu už celý svět ví. Vlastní několik luxusních vozů a mají flotilu přepychových vil. Ani jejich oblíbená dovolenková vila nezaostává.

Jeden skandál za druhým. Tak funguje svět rodu Kardashian. Ať už je to únik erotického videa, nekonečné plastické operace, nejdražší narozeninové oslavy, přímý přenos porodu nebo otec, který si změnil pohlaví. To vše jsou příběhy, díky kterým se rodina den co den objevuje na titulcích světových bulvárních magazínů a … vydělává. Kromě toho, že každá z pěti sester vlastní nejméně jednu krásnou vilu, dnes se podíváme na jejich dovolenkové hnízdečko.

Úžasný interiérový design ve vile Casa Armar v Mexiku, má na svědomí snad nejznámější jméno designéra hollywoodských hvězd – Lawrence Bullard. Samotná nemovitost je umístěna uprostřed deštného pralesa s výhledem na přilehlou soukromou pláž. Cena za jednu noc v tomto krásném komplexu se šplhá ke 35 000 dolarům za 12 přepychových pokojů spolu s 13 koupelnami. Nesmí chybět vybavení jako 3D promítací místnost, tři bazény nebo tenisové kurty. Podívejte se, jak vypadá interiér tohoto tropického ráje.