Ano, mladší z princů a následníků trůnu britské královské rodiny, Harry, si po nekonečných skandálech, kterými zaplňoval stránky bulváru zřejmě našel tu pravou. A hned ji vzal na dovolenou. Okouzlující luxus však nečekejte.

Jak asi může trávit své dovolené královská rodina, jejichž každodenní rutinou je pobyt v úžasných zámečkem a zámcích, s vytříbeným designem a dokonalým servisem? Různé. Zatím, co Kate a William si vybrali francouzský hotel, který má nejvyšší ocenění luxusu, mladší princ Harry vsadil na soukromí a romantickou atmosféru. Svou přítelkyni, herečku známou ze seriálu Suits, Meghan Markle vzal na norské pobřeží.

Malý domek s bílou fasádou a šedou střechou stojí na útesu, ze kterého má dokonalý panoramatický výhled na okolní hory, oceán a lesy. Nachází se v části Tomvik, která je skromnou komunitou rybáře, má bílé pláže a nabízí mnoho možností pro horolezce i vycházkové túry. Navíc se odsud dá pozorovat velryby a také polární záře!

Samotný domek má dohromady čtyři pokoje a přenocovat zde může až 10 osob. Má výhody jako bezbariérový přístup, vlastní vířivku, romantický krb nebo internetové připojení, které byste na takovém místě snad ani nečekali. Interiér je skromnější jako luxusní hotely, na které je královská rodina zvyklá, ale rozhodně tu nic nechybí. Podívejte se sami.