Dát dítě na jazykový kurz je jistá investice do budoucnosti vašeho potomka. Jak ale vybrat vhodnou jazykovou školu, abyste se dočkali skvělého výsledku, a aby vám děti z kurzů chodily nadšené?

Angličtina pro děti

Angličtina je základ, bez kterého se dnešní děti v budoucnosti jen těžko obejdou. Pracovní nabídky, ale i rekreační pobyty, jsou dnes svázané s anglickým jazykem. Angličtina pro děti je skvěle hodnocený kurz, do kterého můžete přihlásit dítě již od 4 let. Přejete si, aby mělo vaše dítě angličtinu jako koníček? Vybírejte ty nejlepší jazykové školy, kde jsou skupinky maximálně 8 studentů, a kde berou v potaz věk dítěte a činnosti neustále střídají, aby děti udržely pozornost a angličtinu si zamilovaly.

Jazykové zkoušky pro děti

Když dítě již nějakou dobu jazyk ovládá, je třeba je dále motivovat. Skvěle hodnocený kurz Flyers, Movers nebo Starters spočívá v soustavné přípravě na zkoušku, která žáky prvního a druhého stupně základní školy povzbudí k dalšímu učení. Jak to funguje? Děti se doslova radují z každého dosaženého výsledku – při psaní testů sbírají dosažené erby, na konci zkoušky získají svůj první certifikát z angličtiny pod záštitou British Council. Přejete si, aby mělo vaše dítě dostatek prostoru k vyjadřování? Vyberte si kurz, ve kterém je maximálně 8 studentů.

Úspěch při výběru kurzů pro děti

Ty nejlepší kurzy pro děti se vyznačují jistým společným jmenovatelem – velmi nízký počet studentů v jednom kurzu, jasně stanovená věková hranice a spolupráce s kvalitním testovým střediskem, například s British Council. Přejete si, aby si vaše dítě našlo nové kamarády, ale hlavně aby již v raném věku přirozeně komunikovalo anglicky? Zvolte kurzy pro děti, které ty nejmenší i školní děti namotivují a budou se chtít samy zlepšovat.

Jaké kurzy si myslíte, že budou vhodné pro vaše dítě?