Plánujete změnu bydlení? Na Michelské stráni brzy vyroste novostavba, rezidence plná světla, komfortu i moderního pojetí bydlení.

Rezidence nabídne 76 nových bytů

Nedaleko centra se bude nacházet rezidence, kde naleznete 76 nových bytů a ateliérů. Byty v Praze 4 nabídnou novou možnost bydlení ve městě, kde je sehnat byt těžkým oříškem. A sehnat opravdu krásný a nový byt téměř nemožné. Nový život s výhledem z Michelské stráně, kdy cesta na autobus zabere pouhé dvě minuty a cesta na tramvaj deset, garážové stání pro každý byt – to je vítaná změna. Benefity překrásného bydlení na dosah od centra města, ale zároveň v klidné lokalitě. A jak si představujete svůj vysněný byt vy?

Co nové bydlení nabízí?

Bydlení na Praze Michli představuje ideální rezidenční podmínky – přejete si mít vlastní garáž, MHD na dosah ruky, veškerou občanskou vybavenost jako jsou školy, lékaři, obchody, restaurace a sportovní vyžití v těsné blízkosti svého domova? Líbilo by se vám bydlet v prosvětleném bytě navrženém dle nejmodernějších požadavků na bydlení? Bytový dům se stane vaší novou adresou – jak dlouho zůstanete, je jen na vás. Přejete si skvělé bydlení na pár let nebo na dlouhá desetiletí? Nové byty v centru velkoměsta jsou vám k dispozici!

Interiér bytu

Moderní a elegantní prostor bytu vám nabídne kvalitní stavební materiály. Již vstupní dveře vás přesvědčí o tom, že na kvalitě se zde opravdu nešetřilo – jsou osazeny bezpečnostním kováním třídy 3.

Dveře v celém interiéru jsou voleny v bílé barvě – prostor je tak sjednocen a působí vzdušným dojmem. Podlahy jsou opatřeny třívrstvou dřevěnou podlahou v dubovém dekoru – ta zajistí skutečné teplo vašeho domova. Aby se koupelna stala místem, kde znovu naleznete zdroj energie a relaxace, je opatřena neutrálními tóny.

Bytový dům se již nyní těší na vaše osobité doplňky!