Čeká vás v nejbližší době významná událost, jako je svatba, oslava promocí či obchodní event? Už víte, kde jej uskutečníte? Kde jinde trávit nezapomenutelný čas při významné události než na místě, kudy procházely české dějiny? Vítejte na Karlštejně!

To pravé místo

Hotel Karlštejn je jedinečný nejen svou lokací, ale také službami, které svým klientům nabízí. Romantické prostředí starého mlýna na břehu řeky Berounky nabízí nejen interiér hotelu s restaurací, barem, relax centrem či klimatizovaným salonkem, ale také venkovní prostory s letní terasou, ostrovem o rozloze 2.500 m2, kde se nalézá party stan a gril. To zní jako skvělý nápad pro realizaci akce, nemyslíte?

Firemní i rodinné akce

Hledáte místo pro svou rodinnou či firemní akci? Ubytování u Karlštejna je tím pravým místem pro rozličné druhy akcí – svatební sál s terasou vám umožní realizaci celého svatebního obřadu i hostiny na jednom místě, konferenční sál se hodí pro všechny typy seminářů, školení či zasedání. Už se těšíte, až si zkusíte venkovní grilování na ostrově?

Něco extra? Ano, jistě!

Všechny ubytovací zařízení se předhánějí v uvádění svých předností, které si tedy nakonec vybrat? Chcete prozradit tajemství? Těžko budete hledat místo, které nabízí možnost relaxačního centra se saunou, vířivkou a fitness přímo v hotelu, a zároveň zábavu v podobě domácí zoo. Myslíte si, že snad v hotelu za rohem potkáte velbloudí pár Kleopatru s Nerem? Nebo dokonce oslí rodinku v čele s vůdcem stáda, oslíkem Ezopem?

Neváhejte ani chvíli a včas si zarezervujte své místo v hotelu s 21 nekuřáckých a klimatizovaných pokojích. Na chvíle trávené v prostředí tohoto romantického a historického místa budete dlouho vzpomínat. Už se těšíte?