Až příliš dlouho se čekalo, až se v Praze objeví nová možnost, kde si zakoupit vlastní byt. Myslíte si, že je dnes možné najít byty pouze ve starých nevyhovujících budovách, nebo na periferiích, odkud to máte vy i celá vaše rodina všude daleko? Podívejte se na novou možnost, která právě nyní vzniká.

Hurá domů!

Přejete si vlastní bydlení kousek od centra, kde to budete mít všude blízko, ale také v lokalitě, která kromě klidného místa k žití nabízí také veškerou občanskou vybavenost? Nové byty v Praze 3, které právě vznikají, jsou ideálním místem k žití. Parkovací místo i blízkost hromadné dopravy vám usnadní každodenní život. Když si k tomu přičtete, že budete bydlet v místě, které právě prochází revitalizací a stane se jedním z nejmodernějších míst v celé Praze, které bude kromě obchodů nabízet i běžnou občanskou vybavenost, jste prostě a jednoduše doma!

Rodinné bydlení? Na Žižkově ano!

Oblast Horního Žižkova prochází obrovskou proměnou. Místa, která dříve představovala zanedbaný odkaz časů dávno minulých, konečně došla své vítané proměně. Rodinné bydlení na Žižkově je zkrátka splněný sen – vše na dosah ruky, uprostřed velkoměsta, ale v klidném a bezpečném prostředí. Členitě řešené bytové domy budou citlivým architektonickým řešením, kde si každý vybere svůj ideální byt. Nabídka je prozatím široká – celkem 342 bytů a ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk se těší, až si je zamilují a zabydlí noví majitelé.

Na jak dlouho se zdržíte?

Hledáte byt, kde byste prožili pár let, nebo zakotvíte na celý život? V každém případě na vás čeká nově vybudovaný bezpečný přístav, který si hned na první pohled zamilujete. Moderní, minimalistický a zároveň prostorně řešený elegantní interiér si získá srdce každého, kdo touží po vlastním bydlení.

Už se těšíte, až si zajdete z bytu na procházku do jednoho z nedalekých parků? Vítejte doma!